-25%

Гальмівні колодки передні MB V (W447), VITO MIXTO (W447), VITO TOURER (W447), VITO (W447) 2.1D=03.14-
2 091 ₴
1 568,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223376
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223376 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Vclass, Vito
Аналоги:
0986494914, 142191, 209239, 4474206600, A4474200220, A4474200020, 13.0460-4884.2
OEM-кросс:
4474200220, 4474210800, A4474200020, A4474200220
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223376 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 21 |
| Ширина (мм) | 184.2 |
| Висота [мм] | 74.9 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 19.9 |
| Висота 1 [мм] | 75.1 |
| Ширина 1 [мм] | 184.1 |
| EAN | 5703858923235 |
Застосування NK 223376 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Vclass, Vito
Аналоги:
0986494914, 142191, 209239, 4474206600, A4474200220, A4474200020, 13.0460-4884.2
OEM-кросс:
4474200220, 4474210800, A4474200020, A4474200220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223376 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 184.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568,25 ₴
