-25%

Гальмівні колодки передні Opel Astra J 10/09
1 479 ₴
1 109,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223644
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223644 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Aveo (T300), Cruze (J300, J308, J305)
- Opel: Astra (G), Astra (J), Zafira (C)
Аналоги:
SP1362, 109-1813, 901813, 1263602510, 0986494433, 22-0838-0, 37764, LP2171, 0986494644, BDS738, ADG042124, FDB4262
OEM-кросс:
542120, 13301207, 13374966, 1605169, 13412272, 95530019
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223644 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.8 |
| Ширина (мм) | 148 |
| Висота [мм] | 61 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 18.2 |
| Товщина 2 [мм] | 18.2 |
| Висота 1 [мм] | 60.5 |
| Висота 2 [мм] | 60.5 |
| Ширина 1 [мм] | 148 |
| Ширина 2 [мм] | 148 |
| EAN | 5703858856038 |
Застосування NK 223644 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Aveo (T300), Cruze (J300, J308, J305)
- Opel: Astra (G), Astra (J), Zafira (C)
Аналоги:
SP1362, 109-1813, 901813, 1263602510, 0986494433, 22-0838-0, 37764, LP2171, 0986494644, BDS738, ADG042124, FDB4262
OEM-кросс:
542120, 13301207, 13374966, 1605169, 13412272, 95530019
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223644 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 148 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109,25 ₴
