-25%

Гальмівні колодки передні Opel Omega/Senator/Omega/Carlton/Senator/Catera (87-03)
1 513 ₴
1 134,75 ₴
- В наявності
- Код: 223611
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223611 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Omega (A), Omega (B), Senator (A,B)
Аналоги:
0252136819, 1263600110, 420007, 13046028152, GDB957, FDB686, 0986460939, 5000-0686, 180989-700, RD.21368STD, C1X003ABE, P59016
OEM-кросс:
1605033, 1605932, 1605782, 1605004, 9195077, 9192124, 90398116, 90541293, 90541293
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223611 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19 |
| Ширина (мм) | 129.7 |
| Висота [мм] | 63.8 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 21368/19 |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Висота 1 [мм] | 75.7 |
| Ширина 1 [мм] | 129.85 |
| EAN | 5703858578633 |
Застосування NK 223611 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Omega (A), Omega (B), Senator (A,B)
Аналоги:
0252136819, 1263600110, 420007, 13046028152, GDB957, FDB686, 0986460939, 5000-0686, 180989-700, RD.21368STD, C1X003ABE, P59016
OEM-кросс:
1605033, 1605932, 1605782, 1605004, 9195077, 9192124, 90398116, 90541293, 90541293
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 129.85 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,75 ₴
