-25%

Гальмівні колодки передні Opel Signum/Vectra C 1.8/1.9Cdti
1 479 ₴
1 109,25 ₴
- В наявності
- Код: 223628
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223628 підходить до марок/моделей авто:
- Cadillac: BLS
- Fiat: Croma, (194)
- Opel: Astra (H), Signum, Vectra (C), Zafira (B)
- SAAB: 93, 2 пок., 93X (9440)
Аналоги:
37477, RC0008, 203645, 17369, 1263700610, 37477, HK3523, 420006, 109-1180, 0252340220, 37300, GDB1613, 1263603110, 2373807, 0986494044, 209137
OEM-кросс:
77364224, 1605113, 1605139, 93186003, 1606098, 93183728, 1605972, 1605975, 1605283, 1605282, 12800120, 1012800120, 93166943, 12765397, 12803551, 93183729, 93175378, 93172950, 93172174, 93166798, 77363604, 1605094, 1605137, 1605088, 1605095, 1605136, 93188111, 1605098, 93185751, 93185752, 93176121, 93188112, 93166798, 93172174, 93172950, 93175378, 93183728, 93183729, 93185751, 93188111, 93166798, 93172174, 93172950, 93175378, 93183728, 93183729, 93185751, 93188111, 93188111
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223628 |
| Застарілий номер | 223634 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19.5 |
| Ширина (мм) | 155.1 |
| Висота [мм] | 69.7 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 23402/20.3 |
| Товщина 1 [мм] | 20.2 |
| Товщина 2 [мм] | 20.2 |
| Висота 1 [мм] | 69.6 |
| Висота 2 [мм] | 70.9 |
| Ширина 1 [мм] | 155.3 |
| Ширина 2 [мм] | 156.5 |
| EAN | 5703858623982 |
Застосування NK 223628 підходить до марок/моделей авто:
- Cadillac: BLS
- Fiat: Croma, (194)
- Opel: Astra (H), Signum, Vectra (C), Zafira (B)
- SAAB: 93, 2 пок., 93X (9440)
Аналоги:
37477, RC0008, 203645, 17369, 1263700610, 37477, HK3523, 420006, 109-1180, 0252340220, 37300, GDB1613, 1263603110, 2373807, 0986494044, 209137
OEM-кросс:
77364224, 1605113, 1605139, 93186003, 1606098, 93183728, 1605972, 1605975, 1605283, 1605282, 12800120, 1012800120, 93166943, 12765397, 12803551, 93183729, 93175378, 93172950, 93172174, 93166798, 77363604, 1605094, 1605137, 1605088, 1605095, 1605136, 93188111, 1605098, 93185751, 93185752, 93176121, 93188112, 93166798, 93172174, 93172950, 93175378, 93183728, 93183729, 93185751, 93188111, 93166798, 93172174, 93172950, 93175378, 93183728, 93183729, 93185751, 93188111, 93188111
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223628 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, 9-3X, Zafira, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109,25 ₴
