-25%

Гальмівні колодки передні Opel Vivaro B Renault Trafic III 1.6D=05.14-
1 615 ₴
1 211,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223972
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223972 підходить до марок/моделей авто:
- Fiat: Talento (296)
- Opel: Vivaro (B)
- Renault: Trafic 3 пок.
Аналоги:
0986494817, 35077, 0252208718, 1617.08, 209065, 22-1003-0, 13.0460-2798.2, LP3143, 22087.185.1, ADN142180, BP3653, FVR4840
OEM-кросс:
95518893, 4423587, 95518304, 4423332, 410608638R, 410601073R, 8660004058, 6000620046, 4106000Q1H, 95527599
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223972 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18 |
| Ширина (мм) | 160 |
| Висота [мм] | 60 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 16.9 |
| Висота 1 [мм] | 60.1 |
| Ширина 1 [мм] | 159.8 |
| EAN | 5703858922689 |
Застосування NK 223972 підходить до марок/моделей авто:
- Fiat: Talento (296)
- Opel: Vivaro (B)
- Renault: Trafic 3 пок.
Аналоги:
0986494817, 35077, 0252208718, 1617.08, 209065, 22-1003-0, 13.0460-2798.2, LP3143, 22087.185.1, ADN142180, BP3653, FVR4840
OEM-кросс:
95518893, 4423587, 95518304, 4423332, 410608638R, 410601073R, 8660004058, 6000620046, 4106000Q1H, 95527599
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223972 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 159.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211,25 ₴
