-25%

Гальмівні колодки передні VW Golf/Vento 1.4-1.9D=91-97/Polo
1 122 ₴
841,50 ₴
- В наявності
- Код: 224746
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224746 підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Arosa (6H1), Cordoba, Ibiza 2 пок., Ibiza 3 пок., Inca, Toledo 1 пок.
- Volkswagen: Caddy 2 пок., Golf 3 пок., Golf 4 пок., Lupo 1 пок., Passat B3, Polo 3 пок., Polo Classic, Vento
Аналоги:
5000-0774, 0252016816, 1163601910, 420007, C1W038ABE, 109-1211, 37011, 71330, 0252194516, LP1409, 0986494010, 181156700
OEM-кросс:
1HM698151A, 6N0698151B, 6N0698151A, 357698151E, 1HM698151
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224746 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 16 |
| Ширина (мм) | 119 |
| Висота [мм] | 69.5 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Для гальмівного диска завтовшки [мм] | 20 |
| Число отворів у диску колеса | 4 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 21945/16 |
| Товщина 1 [мм] | 15.2 |
| Висота 1 [мм] | 69.4 |
| Ширина 1 [мм] | 118.9 |
| EAN | 5703858580704 |
Застосування NK 224746 підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Arosa (6H1), Cordoba, Ibiza 2 пок., Ibiza 3 пок., Inca, Toledo 1 пок.
- Volkswagen: Caddy 2 пок., Golf 3 пок., Golf 4 пок., Lupo 1 пок., Passat B3, Polo 3 пок., Polo Classic, Vento
Аналоги:
5000-0774, 0252016816, 1163601910, 420007, C1W038ABE, 109-1211, 37011, 71330, 0252194516, LP1409, 0986494010, 181156700
OEM-кросс:
1HM698151A, 6N0698151B, 6N0698151A, 357698151E, 1HM698151
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224746 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 118.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Lupo, Toledo, Polo, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841,50 ₴
