-25%

Гальмівні колодки передні VW T4 01- без датчика
1 513 ₴
1 134,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 224736
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224736 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Transporter T4
Аналоги:
36986, 0252188319, 0986494008, C1W060ABE, C1W037ABE, LP1092, 71719, 1163603510, 05P645, FVR1163, 109-1680, 141166
OEM-кросс:
7D0698151, 7D0698151E
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224736 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20.3 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 68.5 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21883/19.5/20.3 |
| Товщина 1 [мм] | 19.5 |
| Висота 1 [мм] | 72.32 |
| Ширина 1 [мм] | 156.3 |
| EAN | 5703858580605 |
Застосування NK 224736 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Transporter T4
Аналоги:
36986, 0252188319, 0986494008, C1W060ABE, C1W037ABE, LP1092, 71719, 1163603510, 05P645, FVR1163, 109-1680, 141166
OEM-кросс:
7D0698151, 7D0698151E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224736 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.32 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134,75 ₴
