-25%

Гальмівні колодки передні VW Touareg 3.0TDI-6.0W12 02- /Porsche Cayenne
2 822 ₴
2 116,50 ₴
- В наявності
- Код: 224771
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224771 підходить до марок/моделей авто:
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Volkswagen: Touareg 1 пок., Touareg 2 пок.
Аналоги:
236931651, 0986424740, 13.0460-4992.2, 1163604110, 23692.965.1, LP2012, LP2057, GDB1548DTE, WS0225A, 0252369217, GDB1547, 2369202
OEM-кросс:
7L6698151C, 7L0698151D, 7L6698151, 7L0698151B, 7L0698151, 95535193906, 95535193907, 7L0698151F, 7L0698151H, 7L0698151Q, 7L0698151S
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224771 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 16.6 |
| Ширина (мм) | 190.2 |
| Висота [мм] | 99.5 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 420 |
| WVA номер | WVA 23692/16.6 |
| Товщина 1 [мм] | 15.4 |
| Висота 1 [мм] | 99.1 |
| Ширина 1 [мм] | 190.2 |
| EAN | 5703858632359 |
Застосування NK 224771 підходить до марок/моделей авто:
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Volkswagen: Touareg 1 пок., Touareg 2 пок.
Аналоги:
236931651, 0986424740, 13.0460-4992.2, 1163604110, 23692.965.1, LP2012, LP2057, GDB1548DTE, WS0225A, 0252369217, GDB1547, 2369202
OEM-кросс:
7L6698151C, 7L0698151D, 7L6698151, 7L0698151B, 7L0698151, 95535193906, 95535193907, 7L0698151F, 7L0698151H, 7L0698151Q, 7L0698151S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224771 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 99.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 190.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 116,50 ₴
