-25%

Диск гальмівний передній Opel Movano 98- (R15)
2 261 ₴
1 695,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: FT31130
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT31130 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Movano (A)
- Renault: Master 2 пок.
Аналоги:
22240, 6155216030, BG9692, 0986478745, 17159, 71293, DF4249S, 0986479001, PB2731, PB2881, 23-0532C, 6155210011
OEM-кросс:
7700314064, 9160398, 9111038, 4500098, 5001875373, 7700302128
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT31130 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Кількість отворів | 6 |
| Діаметр центрування [мм] | 79.5 |
| Діаметр [мм] | 280 |
| Висота [мм] | 61.5 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 24 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Застосування FAST FT31130 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Movano (A)
- Renault: Master 2 пок.
Аналоги:
22240, 6155216030, BG9692, 0986478745, 17159, 71293, DF4249S, 0986479001, PB2731, PB2881, 23-0532C, 6155210011
OEM-кросс:
7700314064, 9160398, 9111038, 4500098, 5001875373, 7700302128
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT31130 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 62 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695,75 ₴
