-25%

Підшипник колеса задній BMW 3 (E36) 1.6-2.5D=09.90-10.99
792 ₴
594 ₴
- В наявності
- Код: 761511
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 761511 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 3 Series E36, Z3 E36
Аналоги:
3003341101, 03271, 200077, 20973271, R153.15, R190.01, DAC39720037, DAC3972-2RS, CX117, 502068, 713649320, R150.23
OEM-кросс:
33411124358
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 761511 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Внутрішній діаметр | 39 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| EAN | 5700750122148 |
Застосування NK 761511 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 3 Series E36, Z3 E36
Аналоги:
3003341101, 03271, 200077, 20973271, R153.15, R190.01, DAC39720037, DAC3972-2RS, CX117, 502068, 713649320, R150.23
OEM-кросс:
33411124358
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 761511 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴
