-25%

Підшипник передній (39x72x37) FORD=KA, STREET KA 1.3/1.6 09.96-11.08
1 071 ₴
803,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 752535
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 752535 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: KA
Аналоги:
3003341101, 200019, LO01432, 7145020005, R153.15, R190.01, 713678040, 518772A, 05412, VKBA1432, GK0736, VKBA736
OEM-кросс:
1333562, 6485018, 3S6J1K018AA, 91AB1215AA
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 752535 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Внутрішній діаметр | 39 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| EAN | 5703858791148 |
Застосування NK 752535 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: KA
Аналоги:
3003341101, 200019, LO01432, 7145020005, R153.15, R190.01, 713678040, 518772A, 05412, VKBA1432, GK0736, VKBA736
OEM-кросс:
1333562, 6485018, 3S6J1K018AA, 91AB1215AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 752535 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803,25 ₴
