-25%

Підшипник передній Renault Clio/Express/Kangoo/Megane 1.2/1.9DTI 01.94- без ABS
936 ₴
702 ₴
- В наявності
- Код: FT22113
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT22113 підходить до марок/моделей авто:
- Dacia: Logan (L8), Logan (LS), Logan MCV 1 пок., Logan MCV 2 пок., Sandero (B8), Sandero (BS)
- Nissan: Kubistar (X76, X80)
- Renault: 19, 21, Clio 1 пок., Clio 2 пок., Kangoo 1 пок., Laguna 1 пок., Logan, Logan 2 пок., (L8), Megane 1 пок., Sandero 1 пок., Sandero 2 пок., Scenic 1 пок., Thalia, Thalia (LB), Thalia (LU)
Аналоги:
16-141464049, 16-143090353, RS1041, 713690510, 05528, 200815, VKBA3596, 2501-3596, 200425, 201402, VKBA3637, CX101
OEM-кросс:
6001547696, 402102977R, 7700822985, 7701205779, 4021000QAA, 7701464049, 82374669, 60813089, 4021000Q1D, 82390273, 46423869, 46474537, 46529970, 60811546, 51754191, 60814780, 60801380, 82289841, 46773661
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT22113 |
| Ширина (мм) | 37 |
| Внутрішній діаметр | 37 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Сторона встановлення | передній міст |
Застосування FAST FT22113 підходить до марок/моделей авто:
- Dacia: Logan (L8), Logan (LS), Logan MCV 1 пок., Logan MCV 2 пок., Sandero (B8), Sandero (BS)
- Nissan: Kubistar (X76, X80)
- Renault: 19, 21, Clio 1 пок., Clio 2 пок., Kangoo 1 пок., Laguna 1 пок., Logan, Logan 2 пок., (L8), Megane 1 пок., Sandero 1 пок., Sandero 2 пок., Scenic 1 пок., Thalia, Thalia (LB), Thalia (LU)
Аналоги:
16-141464049, 16-143090353, RS1041, 713690510, 05528, 200815, VKBA3596, 2501-3596, 200425, 201402, VKBA3637, CX101
OEM-кросс:
6001547696, 402102977R, 7700822985, 7701205779, 4021000QAA, 7701464049, 82374669, 60813089, 4021000Q1D, 82390273, 46423869, 46474537, 46529970, 60811546, 51754191, 60814780, 60801380, 82289841, 46773661
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT22113 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Espace, 19, Laguna, Rapid, Sandero, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴
