-25%

Підшипник ступиці Renault Kangoo 03.98-02.07
2 006 ₴
1 504,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 763947
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 763947 підходить до марок/моделей авто:
- Nissan: Kubistar (X76, X80)
- Renault: Kangoo 1 пок., Kangoo 2 пок.
Аналоги:
9225030K, 4351400100, 201081, R155.82, R155.60, SH155.82K, SH155.82, TGB.12095.S50, CX987, FT22115, FT22114, H2R041BTA
OEM-кросс:
7701208075, 4320200QAC, 7701205499
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 763947 |
| Число зубців кільця ABS | 44 |
| ∅ фланця [мм] | 132.7 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | зі ступицею |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| EAN | 5703858792299 |
Застосування NK 763947 підходить до марок/моделей авто:
- Nissan: Kubistar (X76, X80)
- Renault: Kangoo 1 пок., Kangoo 2 пок.
Аналоги:
9225030K, 4351400100, 201081, R155.82, R155.60, SH155.82K, SH155.82, TGB.12095.S50, CX987, FT22115, FT22114, H2R041BTA
OEM-кросс:
7701208075, 4320200QAC, 7701205499
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 763947 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Діаметр фланця | 132.7 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504,50 ₴
