-25%

Підшипник ступиці задній Daewoo Matiz 0.8/1.0 09.98-
666 ₴
499,50 ₴
- В наявності
- Код: 765001
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 765001 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Spark (M200, M250)
- Daewoo: Matiz
Аналоги:
WM1286, 29-147500001, VKBA3796, CX422, 30205A, LO03796, 30452, R184.52, VKBA1998, 713625120, WB90212, 15002
OEM-кросс:
96316634, 96316633, 832221166, D96316633, 96316635, 0832221166, 96316633, 96316634, 96316635, D96316633
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 765001 |
| Ширина (мм) | 14 15 |
| Внутрішній діаметр | 20 25 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 47 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| EAN | 5700750124890 |
Застосування NK 765001 підходить до марок/моделей авто:
- Chevrolet: Spark (M200, M250)
- Daewoo: Matiz
Аналоги:
WM1286, 29-147500001, VKBA3796, CX422, 30205A, LO03796, 30452, R184.52, VKBA1998, 713625120, WB90212, 15002
OEM-кросс:
96316634, 96316633, 832221166, D96316633, 96316635, 0832221166, 96316633, 96316634, 96316635, D96316633
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 765001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,50 ₴
