-25%

Підшипник ступиці задній Iveco Daily I 35, 49 96-12
1 581 ₴
1 185,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT21007
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT21007 підходить до марок/моделей авто:
- Iveco: Daily
Аналоги:
VKBA3552, 200901, 713691150, LO03552, 216034, CX984, 762332, 702905, FI-WB-11449, 41498073, 931014, R141.86
OEM-кросс:
46393024, 7189750, 7187566, 7180066, 7485139097, 42558516, OVKBA35520, 503644252, 43210LC42A, 7485139097
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT21007 |
| Ширина (мм) | 60 |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
Застосування FAST FT21007 підходить до марок/моделей авто:
- Iveco: Daily
Аналоги:
VKBA3552, 200901, 713691150, LO03552, 216034, CX984, 762332, 702905, FI-WB-11449, 41498073, 931014, R141.86
OEM-кросс:
46393024, 7189750, 7187566, 7180066, 7485139097, 42558516, OVKBA35520, 503644252, 43210LC42A, 7485139097
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT21007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily, Massif |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185,75 ₴
