-25%

Підшипник ступиці задній Opel Omega A 2.4-2.3TD=88-94, Omega A Caravan 1.8-2.5TD=86-94
864 ₴
648 ₴
- Готово до відправки
- Код: 763613
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 763613 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Calibra, Omega (A), Omega (B), Senator (A,B), Vectra (A)
Аналоги:
3003341103, 713644650, VKBA1318, 1251301210, 1451300810, 04529, VKBA1326, 6141604292, CX013, WB50138, NFB3326, H2X003BTA
OEM-кросс:
90486468, 1604292, 415203, 90235281
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 763613 |
| Ширина (мм) | 45 |
| Внутрішній діаметр | 37 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| EAN | 5700750123732 |
Застосування NK 763613 підходить до марок/моделей авто:
- Opel: Calibra, Omega (A), Omega (B), Senator (A,B), Vectra (A)
Аналоги:
3003341103, 713644650, VKBA1318, 1251301210, 1451300810, 04529, VKBA1326, 6141604292, CX013, WB50138, NFB3326, H2X003BTA
OEM-кросс:
90486468, 1604292, 415203, 90235281
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 763613 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
