
Амортизатор задний правый Mazda 626 V, Mazda 626 5 97-02
2 000 ₴
1 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: RS317167
Амортизатор задній правий Raiso (Швеція) Mazda 626 V, Мазда 626 5 97-02 #RS317167 - це якісна запчастина, вироблена в Швеції компанією Raiso. Цей амортизатор призначений для задньої правої сторони автомобіля Mazda 626 V, Мазда 626 5 97-02.
Завдяки використанню високоякісних матеріалів та сучасних технологій, цей амортизатор забезпечує надійну та ефективну роботу під час їзди. Він допомагає забезпечити стабільність автомобіля на дорозі, покращує комфорт пасажирів та зменшує вібрацію під час руху.
Цей амортизатор підходить для таких моделей автомобілів: MAZDA 626 V Hatchback (GF) та MAZDA 626 V (GF). Він має артикул RS317167 і входить до товарної групи "Амортизатори, стійки, подушки стійок".
При заміні амортизаторів на автомобілі, рекомендується заміняти їх парами, тобто як задній лівий, так і задній правий амортизатори. Це допоможе забезпечити баланс та однакову роботу обох сторін автомобіля.
Замовляючи амортизатор задній правий Raiso (Швеція) Mazda 626 V, Мазда 626 5 97-02 #RS317167, ви отримуєте надійну та якісну запчастину, яка дозволить вам насолоджуватися комфортною їздою і безпекою на дорозі. Весь товар на нашому сайті оригінальний та має відповідні сертифікати якості. Замовляйте зараз і отримайте запчастину в найкоротші терміни!

| Марка | Модель | Специфікація |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 2.0 (GFER) Хетчбек 1997 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 2.0 H.P. (GFER) Хетчбек 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V Hatchback (GF) | 2.0 Turbo DI (GFFP) Хетчбек 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V (GF) | 1.8 (GF8P) седан 1997 - 1999 |
| MAZDA | 626 V (GF) | 2.0 (GFER) седан 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V (GF) | 2.0 DI TD (GFFP) седан 1998 - 2002 |
| MAZDA | 626 V (GF) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOGE | 32W08A | DACO Germany | 553270R |
| EGT | 383345EGT | GOLD | 9260293 |
| GOLD | 9260294 | MASTER-SPORT GERMANY | 16K002112 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 16K002112P | MASTER-SPORT GERMANY | 16K002114 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 16K002114P | MASTER-SPORT GERMANY | 317167PCSMS |
| MAZDA | GJ1L28700 | MAZDA | GG2M28700 |
| MAZDA | GE4T28700A | MAZDA | GJ1M28700 |
| MAZDA | GE4V28700 | MAZDA | GE4V28700A |
| MAZDA | GE4T28700 | MONROE | G16762 |
| OPTIMAL | A3515GR | PROFIT | 20040789 |
| STELLOX | 42140411SX | TASHIKO | G34201 |
| ZentParts | Z00840 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RS317167 |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Конструкція | Двотрубний |
| Марка | Mazda |
| Модель | 626 |
| Розташування | Задній міст |
| Серія | 626 V (GF) 1997-2002 |
| Сумісність | Mazda 626 V (GF) 1997-2002 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Правий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | RS517 |
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | 317167,GE4T28700,334201 |
| Страна производитель | Швеция |
| Год выпуска автомобиля | 1997 |
| Конструкция | Двухтрубный |
| Расположение | Задний мост |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 626 |
| Состояние | Новое |
| Сторона установки | Правый |
| Тип | Газомасляный |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип запчасти | Замінник |
- Цена: 1 500 ₴
