
Накінечник кермової тяги правий Volkswagen Beetle,Фольксваген Бітл 98-
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2812A-RL88
Наконечник рульової тяги правий від Raiso - це високоякісна запчастина, яка виготовлена в Швеції спеціально для автомобілів Volkswagen Beetle. Цей наконечник рульової тяги допоможе забезпечити стабільність керування автомобілем і збереже вам від ризику несправностей на дорозі.
Завдяки використанню високоякісних матеріалів і сучасних технологій виробництва, наконечник від Raiso має довгий термін служби і надійність у роботі. Він ідеально підходить для автомобілів Volkswagen Beetle 98 року випуску.
Цей наконечник рульової тяги має артикул RL-882812A і виготовлений відомим виробником Raiso. Він легко встановлюється і ідеально підходить для моделей автомобілів, таких як AUDI A3 (8L1), AUDI TT (8N3), AUDI TT Roadster (8N9), SEAT LEON (1M1) та VW GOLF IV (1J1).
Замовляючи наконечник рульової тяги правий від Raiso, ви можете бути впевнені в відмінній якості продукції і безпеці на дорозі. Не відкладайте обслуговування вашого автомобіля - забезпечте йому надійність і безпеку з наконечниками від Raiso!

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T купе 2002 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T Кабриолет 2001 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 2000 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 1999 - 2006 |
| AUDI | LEON (1M1) | 2.8 Хетчбек 2002 - 2004 |
| VW |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 32718 | A.B.S. | 230017 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420102502 | A.Z. Meisterteile | AZMT420104348 |
| ALTE AUTOMOTIVE | 79880AL | ANDEL | ANRO00936 |
| APlus | 12427AP | ASMETAL | 17AU3001 |
| AUDI | 8N0422804C | AUDI | 8N0422812 |
| AUDI | 8N0422812A | BGA | SR0104 |
| BIRTH | RD1382 | BORG & BECK | BTR4953 |
| BSG | BSG90310192 | BSG | BSG90310216 |
| COMLINE | CTR2049 | CORTECO | 49400871 |
| DAYCO | DSS2510 | DELPHI | TA1781 |
| DYS | 22060151 | ETS | 02TR246 |
| FEBI BILSTEIN | 19342 | FEBI BILSTEIN | 32180 |
| FEBI BILSTEIN | 49065 | FIRST LINE | FTR4953 |
| FORMPART | 1102010 | FRAP | F3333 |
| GSP | S070034 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4830870 |
| JP GROUP | 1144603880 | KAWE | 850029147 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4310053 | KRAFTVOLL GERMANY | 13020520 |
| LEMFÖRDER | 1934201 | LEMFÖRDER | 2160803 |
| LEMFÖRDER | 2161102 | MAGNETI MARELLI | 301191602900 |
| MANDO | MTG055793 | MAPCO | 51712 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSM | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 21611PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMS |
| MAXGEAR | 690789 | MEHA AUTOMOTIVE | MH21678 |
| MERTZ | MS0800 | METZGER | 54006602 |
| MEYLE | 1160200003 | MONROE | L29147 |
| MOOG | VOES2404 | MOTAQUIP | VTR845 |
| NK | 5034788 | NK | 5034792 |
| OCAP | 0281382 | OE Germany | 801470 |
| OPEN PARTS | SSE109801 | OPTIMAL | G11060 |
| QUINTON HAZELL | QR9977S | REINHOCH | RH010048 |
| RIDEX | 914T0142 | RODRUNNER | TRA591 |
| RTS | 91059041 | SASIC | 7676122 |
| Schaeffler FAG | 840089210 | SEAT | 8N0422812 |
| SEAT | 8N0422812A | SIDEM | 37439 |
| SKF | VKDY311015 | SKODA | 8N0422812 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 46044 | SRLine | S6013034 |
| Stark | SKTE0280143 | STELLOX | 5101316SX |
| SWAG | 30919342 | SWAG | 30932180 |
| SWAG | 30949065 | TALOSA | 4202136 |
| TEKNOROT | A591 | TOPRAN | 112994 |
| TRISCAN | 850029147 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0731235 |
| VAICO | V107226 | VEMA | 22942 |
| VW | 8N0422804C | VW | 8N0422812 |
| VW | 8N0422812A | WILMINK GROUP | WG1994978 |
| WILMINK GROUP | WG2030598 | WILMINK GROUP | WG2248141 |
| WILMINK GROUP | WG2292069 | ZEKKERT | SN2356 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-882812A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | New Beetle |
| Серія | NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1998-2010 |
| Сумісність | Volkswagen NEW BEETLE (9C1 1C1) 1998-2010 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | New Beetle |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL882812A |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | JTE509,8N0422812A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | New Beetle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
