
Кульова опора передня Kia Shuma II, Кіа Шума 2 96-06
414 ₴
310,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4550K-RL13
Кульова опора передня від Raiso - надійний і якісний продукт, який підходить для автомобілів Kia Shuma II від 1996 до 2006 року випуску. Виготовлена в Швеції, ця опора дозволить забезпечити стабільність і комфорт під час руху.
Кульова опора є важливим елементом підвіски автомобіля, який відповідає за правильне положення колеса і передачу навантаження на кузов. Вона знижує вібрацію та шум під час руху, забезпечуючи плавну їзду на будь-якій дорозі.
Ця кульова опора підходить для таких моделей автомобілів, як KIA CARENS I (FC), KIA CARENS II вен (FJ), KIA SEPHIA седан (FA), KIA SEPHIA (FA), KIA SHUMA I (FB) та KIA SHUMA II (FB). Вона відмінно підійде для заміни в разі пошкодження або зносу попередньої опори.
Не відкладайте заміну кульової опори на потім - забезпечте безпечну і комфортну їзду, обираючи продукцію від Raiso. Опора встановлюється легко і швидко, забезпечуючи надійну фіксацію колеса і довговічність в експлуатації.

| Марка | Модель | Специфікація |
| KIA | CARENS II вен (FJ) | 1.5 i седан 1996 - 1997 |
| KIA | SHUMA I (FB) | 1.8 i 16V Хетчбек 1997 - 2001 |
| KIA |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 220116 | A.Z. Meisterteile | AZMT420104261 |
| AISIN | JBJKI002 | ALTE AUTOMOTIVE | 80378AL |
| ANDEL | ANRO00642 | APlus | 13712AP |
| ASHIKA | 530KK60 | BGA | SJ3603 |
| BLUE PRINT | ADG08629 | BORG & BECK | BBJ5400 |
| BSG | BSG40310139 | COMLINE | CBJ7091 |
| CORTECO | 49395768 | CTR | CB0215 |
| DAYCO | DSS3216 | DELPHI | TC1228 |
| DYS | 2720346 | ETS | 09BJ477 |
| FAI AutoParts | SS4852 | FENOX | BJ10008 |
| FIRST LINE | FBJ5400 | GSP | S080106 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4860300 | IBERIS | IB117034 |
| JAPANPARTS | LBK60 | JAPKO | 53K60 |
| KAVO PARTS | SBJ4004 | KAWE | 850018506 |
| KIA | oK2A134550A | KIA | 0K2A134550A |
| LEMFÖRDER | 3070401 | LYNXAUTO | C1171LR |
| MAPCO | 59346 | MASTER-SPORT GERMANY | 41816MPCSMS |
| MAXGEAR | 722052 | MERTZ | MS1029 |
| MEYLE | 28160100003 | MILES | DB35014 |
| MOOG | MDBJ0747 | MOTAQUIP | VSJ903 |
| NIPPARTS | J4860305 | NK | 5043501 |
| NPS | K420A05 | OCAP | 0402549 |
| OPTIMAL | G3891 | OPTIMAL | G3891S |
| PROFIT | 23010405 | QUARO | QS6838HQ |
| RED-LINE | 40KI037 | RIDEX | 2462S0141 |
| RODRUNNER | BJKI125 | RTS | 9308833 |
| Schaeffler FAG | 825009710 | SIDEM | 81087 |
| SKF | VKDS815012 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 40817 |
| Stark | SKSL0260148 | SWAG | 91941816 |
| TALOSA | 4701425 | TEKNOROT | KI125 |
| TRISCAN | 850018506 | WILMINK GROUP | WG1994519 |
| WILMINK GROUP | WG2039330 | WILMINK GROUP | WG2288336 |
| ZEKKERT | TG5108 | ZentParts | Z36978 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-134550K |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Марка | Kia |
| Модель | Shuma |
| Серія | SHUMA (FB) 1997-2001 |
| Сумісність | Kia SHUMA (FB) 1997-2001 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL134550K |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | 41816,OK2A1-34-550A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1997 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 310,50 ₴
