
Накінечник кермової тяги лівий Audi TT, Ауді TT 98-06
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4811A-RL80
Накінечник рульової тяги лівий Raiso (Швеція) RL-804811A підходить для таких моделей автомобілів: AUDI A3 (8L1), AUDI TT (8N3), AUDI TT Roadster (8N9), SEAT LEON (1M1), VW GOLF IV (1J1), VW NEW BEETLE (9C1, 1C1). Виготовлений він відомим шведським виробником Raiso.
Накінечник рульової тяги - це надійна деталь, яка забезпечує правильне керування автомобілем. Він встановлюється на ліву сторону і забезпечує надійне з'єднання між кермом і колесами. Виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін служби деталі.
Накінечник рульової тяги лівий Raiso (Швеція) RL-804811A має артикул RL-804811A, що дозволяє легко знайти і замовити потрібну запчастину. Цей накінечник є надійним вибором для заміни або ремонту рульової тяги вашого автомобіля.
Придбати накінечник рульової тяги лівий Raiso (Швеція) RL-804811A можна на нашому сайті за доступною ціною. Оберіть якість та надійність шведського виробника і будьте впевнені у безпекі та комфорті під час керування вашим автомобілем.

| Марка | Модель | Специфікація |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T купе 2002 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T quattro купе 1998 - 2006 |
| AUDI | TT (8N3) | 1.8 T Кабриолет 2001 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 2000 - 2006 |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T quattro Кабриолет 1999 - 2006 |
| AUDI | LEON (1M1) | 1.8 T Cupra R Хетчбек 2003 - 2006 |
| SEAT | GOLF IV (1J1) | 3.2 RSI 4motion (1C9) Хетчбек 2000 - 2001 |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 32717 | A.B.S. | 230016 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420101189 | APlus | 12428AP |
| ASMETAL | 17AU3000 | AUDI | 8N0422811A |
| BGA | SR0103 | BIRTH | RS1382 |
| BÖLK | BOLE091208 | BORG & BECK | BTR4952 |
| BSG | BSG90310193 | COMLINE | CTR1049 |
| CORTECO | 49400493 | CPB | 505022 |
| DELPHI | TA1780 | DYS | 22060152 |
| FAI AutoParts | SS2432 | FEBI BILSTEIN | 19336 |
| FIRST LINE | FTR4952 | FORMPART | 1102009 |
| FRAP | F3334 | GSP | S070035 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4820870 | JP GROUP | 1144603870 |
| KAWE | 850029148 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4310052 |
| KRAFTVOLL GERMANY | 13020519 | MAPCO | 51711 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 21610PCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMS | MASTER-SPORT GERMANY | 36889KITMSM |
| MAXGEAR | 690788 | MEHA AUTOMOTIVE | MH21631 |
| MERTZ | MS0801 | METZGER | 54006701 |
| MEYLE | 1160200002 | MONROE | L29148 |
| MOOG | VOES2405 | MOTAQUIP | VTR844 |
| NK | 5034791 | OCAP | 0291382 |
| OE Germany | 801471 | OPEN PARTS | SSE109810 |
| OPTIMAL | G11059 | QUINTON HAZELL | QR9976S |
| REINHOCH | RH010049 | RIDEX | 914T0154 |
| RODRUNNER | TRA592 | RTS | 91059042 |
| SASIC | 7676121 | Schaeffler FAG | 840089110 |
| SEAT | 8N0422811A | SIDEM | 37438 |
| SKF | VKDY311014 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 46043 |
| Stark | SKTE0280158 | STELLOX | 5101317SX |
| SWAG | 30919336 | TALOSA | 4202137 |
| TEKNOROT | A592 | TRISCAN | 850029148 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0731234 | TRW | JTE508 |
| VAICO | V107227 | VW | 8N0422811A |
| WILMINK GROUP | WG1994977 | WILMINK GROUP | WG2030597 |
| WILMINK GROUP | WG2248139 | WILMINK GROUP | WG2291715 |
| ZEKKERT | SN2355 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-804811A |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Марка | Audi |
| Модель | TT |
| Серія | TT (8N3) 1998-2006 |
| Сумісність | Audi TT (8N3) 1998-2006 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | TT |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL804811A |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | JTE508,8N0422811A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1998 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | TT |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
