
Кульова опора передня права Volkswagen Polo, Фольксваген Поло 94-
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4736W-RL60
Кульова опора передня права Raiso для Volkswagen Polo - надійний вибір для заміни пошкодженого або зношеного компонента. Виготовлена відомим шведським виробником Raiso, ця кульова опора відповідає оригінальним стандартам якості і безпеки.
Цей товар підходить для автомобілів SEAT AROSA, VW LUPO I, VW POLO III та VW POLO. Завдяки високоякісним матеріалам і прекрасній конструкції, кульова опора передня права Raiso забезпечує стійкість і довговічність під час експлуатації.
Заміна кульової опори передньої правої частина автомобіля Volkswagen Polo стане простою і швидкою завдяки відмінній сумісності даної запчастини з вказаними моделями автомобілів. Ви можете бути впевнені в якості та надійності цього товару, який допоможе підтримувати оптимальний рівень безпеки та комфорту на дорозі.
Не відкладайте заміну зношених деталей - замовляйте кульову опору передню праву Raiso для Volkswagen Polo вже сьогодні і отримайте надійний захист для вашого автомобіля.

| Марка | Модель | Специфікація |
| SEAT | AROSA (6H1) | 1.4 Хетчбек 1997 - 2004 |
| SEAT | AROSA (6H1) | 1.7 SDI Хетчбек 1997 - 2004 |
| VW | LUPO I (6X1, 6E1) | 1.4 Хетчбек 2000 - 2005 |
| VW | LUPO I (6X1, 6E1) | 1.4 TDI Хетчбек 1999 - 2005 |
| VW | POLO III (6N1) | 45 1.0 Хетчбек 1994 - 1996 |
| VW | POLO III (6N1) | 60 1.4 Хетчбек 1995 - 1999 |
| VW | POLO III (6N1) | 120 1.6 16V GTI Хетчбек 1998 - 1999 |
| VW | POLO III (6N1) | 64 1.9 D Хетчбек 1994 - 1999 |
| VW | POLO (6N2) | 1.4 Хетчбек 1999 - 2001 |
| VW | POLO (6N2) | 1.4 16V Хетчбек 1999 - 2001 |
| VW | POLO (6N2) | 1.7 SDI Хетчбек 1999 - 2001 |
| VW | POLO (6N2) |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| COMLINE | CBJ7051 | FEBI BILSTEIN | 04944 |
| FEBI BILSTEIN | 14426 | MOTAQUIP | VSJ742 |
| SEAT | 6N0407365A | SWAG | 30780022 |
| SWAG | 30780037 | VEMA | 16886 |
| VW | 6N0407365A |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-604736W |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 2001 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Polo |
| Серія | POLO (6N1, 6NF) 1994-1999 |
| Сумісність | Volkswagen POLO (6N2) 1999-2001 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RL604736W |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | 30780022,6N0407365A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 2001 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
