-25%

Тяга стабілізатора передня ліва Kia Shuma II, Кіа Шума 2 02-13
414 ₴
310,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4170K-RL13
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка | Модель | Специфікація |
| KIA | CARENS I (FC) | 1.8 седан 2001 - 2004 |
| KIA | SHUMA II (FB) | 1.8 Хетчбек 2003 - 2004 |

АРТИКУЛИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG08545 | FEBI BILSTEIN | 30126 |
| FENOX | LS11009 | KIA | 0K2N134170A |
| MERTZ | MS1187 | SWAG | 91930126 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-134170K |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 2001 |
| Марка | Kia |
| Модель | Shuma |
| Серія | SHUMA II (FB) 2001-2004 |
| Сумісність | Kia SHUMA II (FB) 2001-2004 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL134170K |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | OK2N1-34-170A,CL0332 |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 2001 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
