
Тяга кермова права/ліва Volkswagen Passat B4, Фольксваген Пасат Б4 91-
504 ₴
378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4803W-RL10
VW PASSAT (3A2, 35I)
VW PASSAT Variant (3A5, 35I)
VW PASSAT (3A5, 35I)
VW PASSAT Variant (3A5, 35I)
VW PASSAT Variant (3A5, 35I)
SKODA OCTAVIA (1U2)
SKODA OCTAVIA Combi (1U5)
Рульова тяга - це важлива деталь автомобільної системи, яка відповідає за передачу руху від керма до коліс. Якщо ви помітили, що автомобіль почав гальмуватись неоднаково, або кермо почало дрімати під час руху, це може бути зв'язано з поломкою рульової тяги.
Рульова тяга від Raiso - це якісний продукт від відомого виробника, що гарантує надійність і довговічність деталі. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і підходить для Volkswagen Passat B4. Дана модель підходить як для правої, так і для лівої сторони, що робить її універсальною для різних моделей автомобілів.
Заміна рульової тяги - це проста процедура, яку можна виконати в сервісному центрі або самостійно. Ця деталь грає важливу роль у забезпеченні безпеки та комфорту під час керування автомобілем, тому не варто зволікати з її заміною.
Придбати рульову тягу Raiso для Volkswagen Passat B4 ви можете на нашому сайті за доступною ціною. Вона буде ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і надійність у кермовій системі свого автомобіля.

| Марка | Модель | Специфікація |
| VW | GOLF III (1H1) | 2.8 VR6 Хетчбек 1992 - 1997 |
| VW | VENTO (1H2) | 2.8 VR6 седан 1992 - 1998 |

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 34717 | A.B.S. | 240249 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420103681 | A.Z. Meisterteile | AZMT420103853 |
| A.Z. Meisterteile | AZMT420103960 | ABAKUS | 23308099 |
| ALTE AUTOMOTIVE | 78942AL | ALTE AUTOMOTIVE | 78950AL |
| ALTE AUTOMOTIVE | 78951AL | Andel | ANRO00980 |
| APlus | 20457AP | BORG & BECK | BDL6397 |
| BORG & BECK | BDL6398 | BORG & BECK | BTR4448 |
| CASALS | R2278 | COMLINE | CTR3180 |
| CORTECO | 49398997 | DELPHI | TA1865 |
| DELPHI | TL384 | DENCKERMANN | D180206 |
| DYS | 2401098 | FEBI BILSTEIN | 33908 |
| FEBI BILSTEIN | 36658 | FIRST LINE | FDL6397 |
| FIRST LINE | FDL6398 | FIRST LINE | FTR4448 |
| FORMPART | 2907015 | FORMPART | 2977028 |
| FORMPART | 2977029 | FRAP | FT414 |
| FRAP | FT415 | GSP | S030641 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4300107 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4300116 |
| KRAFTVOLL GERMANY | 13030118 | MASTER-SPORT GERMANY | 10262PCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 10262SETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 13771SETMS |
| MAXGEAR | 690075 | MAXGEAR | 690910 |
| MERTZ | MS0575 | MERTZ | MS0609 |
| METZGER | 51004518 | MEYLE | 1160308202 |
| MEYLE | 1160308203 | MEYLE | 1160307184 |
| MOTRIO | 8550506930 | NK | 5004755 |
| NK | 5004756 | OCAP | 0600202 |
| QUINTON HAZELL | QR6000S | RIDEX | 51T0111 |
| RODRUNNER | AJV506 | RTS | 9200987 |
| SASIC | 9006218 | Schaeffler FAG | 840017110 |
| SEAT | 1H0422804A | SEAT | 1H0422807A |
| SEAT | 1H0422803A | SIDEM | 63532A |
| SKF | VKDY321027 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 46374 |
| Stark | SKTR0240148 | SWAG | 30933908 |
| TALOSA | 4403519 | TEKNOROT | V506 |
| VAICO | V107044 | VW | 1H0422803A |
| VW | 1H0422807A | VW | 1H0422804A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL-104803W |
| Виробник | Raiso |
| Рік випуску автомобіля | 1988 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
| Серія | PASSAT Variant (3A5, 35I) 1988-1997 |
| Сумісність | Volkswagen PASSAT Variant (3A5 35I) 1988-1997 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL104803W |
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | TA1635,1H0422803A |
| Країна виробник | Швеція |
| Рік випуску автомобіля | 1988 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 378 ₴
