
Колодки дискові гальмівні, комплект Citroen Nemo Fiat 500 / Fiorino 07-
634,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 181843
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Колодки дискові гальмівні, комплект Citroen Nemo Fiat 500 / Fiorino 07-
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Колодки дискові гальмівні, комплект Citroen Nemo Fiat 500 / Fiorino 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 181843 |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 122.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
| Висота | 51.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.8 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,15 ₴
