Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Радіатор VW Golf / Passat B6 / Passat CC / Jetta / Touran
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Радіатор VW Golf / Passat B6 / Passat CC / Jetta / Touran
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Литва |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 65281A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 537,70 ₴

