
Радіатор кондиціонера Mitsubishi Lancer / Outlander / ASX 2007-
4 395,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 940029
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Радіатор кондиціонера Mitsubishi Lancer / Outlander / ASX 2007-
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Радіатор кондиціонера Mitsubishi Lancer / Outlander / ASX 2007-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Литва |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 940029 |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 616 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 395,05 ₴
