
Амортизатор багажника Ауді 100 С4/А6 С4.
333,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100043910
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Амортизатор багажника Ауді 100 С4/А6 С4.
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Амортизатор багажника Ауді 100 С4/А6 С4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Довжина у вільному стані | 403.5 мм |
| Зусилля на штоку | 390 Н |
| Код запчастини | 100043910 |
| Місце встановлення | З обох боків |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | 100 |
| Серія | 100 (4A, C4) 1990-1994 |
| Сумісність | Audi A6 (4A, C4) 1994-1997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,85 ₴
