
Сайлентблок переднього важеля Audi TT 98-06
243,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 110051810
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сайлентблок переднього важеля Audi TT 98-06
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сайлентблок переднього важеля Audi TT 98-06
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 110051810 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | TT |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Висота | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | TT |
| Серія | TT (8N3) 1998-2006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243,65 ₴
