Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Гольф 5, 6, Кадді 3, Шкода Октавія А5, Ауді А3
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Гольф 5, 6, Кадді 3, Шкода Октавія А5, Ауді А3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 29 мм |
| Внутрішній діаметр | 137 мм |
| Код запчастини | W413391S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 84 мм |
| Діаметр фланця | 136 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951,50 ₴

