Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Задній сальник колінвалу 1.9 TDI VW Golf IV / Bora / Passat B5
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Задній сальник колінвалу 1.9 TDI VW Golf IV / Bora / Passat B5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 190017810 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
| Серія | PASSAT (3B2) 1996-2001 |
| Сумісність | Volkswagen BORA (1J2) 1998-2005, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen PASSAT Variant (3B5) 1997-2001, Volkswagen PASSAT (3B3) 2000-2005, Volkswagen PASSAT Variant (3B6) 2000-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221,65 ₴

