Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник +АБС Рено Логан / Renault Logan / Dacia Logan / Дача Логан
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник +АБС Рено Логан / Renault Logan / Dacia Logan / Дача Логан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&S |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Код запчастини | SBK20052 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606,65 ₴

