
Передній підшипник Кіа Церато CRDI 04-08 / Хюндай підшипник переднійСоната 98-04
253 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBK60019
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Кіа Церато CRDI 04-08 / Хюндай підшипник переднійСоната 98-04
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Кіа Церато CRDI 04-08 / Хюндай підшипник переднійСоната 98-04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&S |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Код запчастини | SBK60019 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴
