
Передній підшипник Opel Vectra B / Chevrolet Lacetti / Опель Вектра Б / Шевроле Лачетті
638 ₴
- Немає в наявності
- Код: 110153910
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Opel Vectra B / Chevrolet Lacetti / Опель Вектра Б / Шевроле Лачетті
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Opel Vectra B / Chevrolet Lacetti / Опель Вектра Б / Шевроле Лачетті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Код запчастини | 110153910 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vectra |
| Серія | VECTRA B (36_) 1995-2002 |
| Сумісність | Chevrolet LACETTI (J200) 2003-, Opel VECTRA B CC (38_) 1995-2003, Opel VECTRA B Caravan (31_) 1996-2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴
