
Колодки гальмові передні Ford Focus 98-
507,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: B110218
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Колодки гальмові передні Ford Focus 98-
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Колодки гальмові передні Ford Focus 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | B110218 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Ширина | 177.8 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
| Серія | FOCUS (DAW, DBW) 1998-2007 |
| Сумісність | Ford FOCUS Sedan (DFW) 1999-2007, Ford FOCUS Kombi (DNW) 1999-2007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507,10 ₴
