Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипник передній ступичний Huyndai Accent / Getz / Kia Rio
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипник передній ступичний Huyndai Accent / Getz / Kia Rio
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHAFER |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | SH184.05 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |
| Серія | ACCENT III (MC) 2005-2010 |
| Сумісність | Hyundai GETZ (TB) 2002-2009, Kia RIO II (JB) 2005-2011, Kia RIO II Sedan (JB) 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432,30 ₴

