
Ролик натягувача приводного ременя 1.5 dCI Dacia Logan / Duster / Sandero
378,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 191-00
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик натягувача приводного ременя 1.5 dCI Dacia Logan / Duster / Sandero
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик натягувача приводного ременя 1.5 dCI Dacia Logan / Duster / Sandero
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип | Ролик |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 191-00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dacia |
| Модель | Logan |
| Серія | LOGAN (LS_) 2004- |
| Сумісність | Dacia DUSTER 2010-, Dacia SANDERO 2008- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,95 ₴
