
Сальник диференціала 35х54, 9х9 (36.5x60.5x14.5) (кор.F16/18/20/25/28) Opel
134,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 190045510
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сальник диференціала 35х54, 9х9 (36.5x60.5x14.5) (кор.F16/18/20/25/28) Opel
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сальник диференціала 35х54, 9х9 (36.5x60.5x14.5) (кор.F16/18/20/25/28) Opel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 190045510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня вісь |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, Calibra, Corsa, Zafira, Speedster, Kadett, Vectra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,75 ₴
