Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сальник коленвала передній Opel 1.6-1.8 31x50x8
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Сальник коленвала передній Opel 1.6-1.8 31x50x8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 190049510 |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Europa, Nubira, Omega, Speedster, Kadett, Epica, Espero, Lacetti, Evanda, Calibra, Captiva, Leganza, Rezzo, Frontera, Zafira, Manta, Ascona, Astra, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,10 ₴

