Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Citroen Saxo, Xsara, С2, С3, Peugeot 106,206,306
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Citroen Saxo, Xsara, С2, С3, Peugeot 106,206,306
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Код запчастини | 110124410 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xsara |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Xsara |
| Серія | XSARA Coupe (N0) 1998-2005 |
| Сумісність | Citroen C3 II 2009-, Peugeot 106 II (1) 1996-, Citroen C3 I (FC_) 2002-, Citroen XSARA Break (N2) 1997-2010, Citroen XSARA (N1) 1997-2005, Peugeot 306 (7B N3 N5) 1993-2003, Peugeot 206 CC (2D) 2000-, Citroen SAXO (S0 S1) 1996-2004, Citroen C2 (JM_) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,30 ₴

