Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній ступичний підшипник Audi A4 B6/B7/Ауді А4 Б6/Б7
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній ступичний підшипник Audi A4 B6/B7/Ауді А4 Б6/Б7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Automega |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Код запчастини | 110084810 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 |
| Серія | A4 (8E2, B6) 2000-2004 |
| Сумісність | Audi A4 Avant (8E5 B6) 2001-2004, Audi A4 (8EC B7) 2004-2008, Audi A4 Avant (8ED B7) 2004-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,15 ₴

