Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик натягувач ременя Daewoo Espero,Lanos,Nexia,Nubira 1.5,1.6 16V
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик натягувач ременя Daewoo Espero,Lanos,Nexia,Nubira 1.5,1.6 16V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 13-08 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Espero, Lacetti, Lanos, Nubira, Cruze |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,75 ₴

