Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик паразитний струмкового ременя Audi/Skoda/VW 2.5TDI 97- (76x25)
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик паразитний струмкового ременя Audi/Skoda/VW 2.5TDI 97- (76x25)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ролик |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 162-00 |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 960, Superb, S70, A4, A6, A8, Passat, V90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,60 ₴

