
INA-FOR INF 10.0085K Підшипник передньої маточини комплект Volksvagen Passat 1988--1996/Golf 3 Vento
684,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: INF 10.0085K
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :INA-FOR INF 10.0085K Підшипник передньої маточини комплект Volksvagen Passat 1988--1996/Golf 3 Vento
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :INA-FOR INF 10.0085K Підшипник передньої маточини комплект Volksvagen Passat 1988--1996/Golf 3 Vento
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | INF 10.0085K |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
| Серія | PASSAT (3A2, 35I) 1988-1997 |
| Сумісність | Seat CORDOBA (6K1 6K2) 1993-1999, Volkswagen JETTA II (19E 1G2 165) 1983-1992, Seat IBIZA II (6K1) 1993-1999, Volkswagen GOLF III (1H1) 1991-1998, Volkswagen GOLF II (19E 1G1) 1983-1992, Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004, Seat IBIZA III (6K1) 1999-2002, Volkswagen VENTO (1H2) 1991-1998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684,20 ₴
