Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Peugeot 806 / Expert / Citroen Jumpy / Fiat Scudo
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Передній підшипник Peugeot 806 / Expert / Citroen Jumpy / Fiat Scudo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.5 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | INF 27.0302 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Expert |
| Серія | EXPERT (222) 1995- |
| Сумісність | Peugeot EXPERT (223) 1995-, Fiat SCUDO Combinato (220P) 1996-2006, Citroen JUMPY Kasten (BS_ BT_ BY_ BZ_) 1994-, Citroen JUMPY (U6U) 1994-, Fiat SCUDO Kasten (220L) 1996-2006, Peugeot EXPERT (224) 1995-, Citroen JUMPY (BU_ BV_ BW_ BX_) 1999- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴

