
Підшипник передній Fiat Croma / Tempra / Tipo / Brava 93
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: INF 29.0303
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипник передній Fiat Croma / Tempra / Tipo / Brava 93
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипник передній Fiat Croma / Tempra / Tipo / Brava 93
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Код запчастини | INF 29.0303 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tempra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Fiat |
| Модель | Tempra |
| Серія | TEMPRA (159) 1990-1998 |
| Сумісність | Fiat TEMPRA S. W. (159) 1990-1997, Fiat BRAVA (182) 1995-2003, Fiat TIPO (160) 1987-1995, Fiat BRAVO I (182) 1995-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
