Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипники передні Honda Civic / HR-V 92-
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипники передні Honda Civic / HR-V 92-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Код запчастини | INF 25.0313 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Honda |
| Модель | Civic |
| Серія | CIVIC V Hatchback (EG) 1991-1995 |
| Сумісність | Honda CIVIC VI Coupe (EJ EM1) 1996-2000, Honda CIVIC VII Coupe (EM2) 2001-2005, Honda CIVIC V Coupe (EJ) 1993-1996, Honda CIVIC VI Fastback (MA MB) 1994-2001, Honda CIVIC VI Hatchback (EJ EK) 1995-2001, Honda CIVIC VII Hatchback (EU EP EV) 1999-2006, Honda CIVIC VI Aerodeck (MB MC) 1998-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618,20 ₴

