
Підшипник передній Hyundai Elantra / i30 / Kia Ceed / Cerato / Soul / Venga
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: INF 25.0311
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипник передній Hyundai Elantra / i30 / Kia Ceed / Cerato / Soul / Venga
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Підшипник передній Hyundai Elantra / i30 / Kia Ceed / Cerato / Soul / Venga
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Код запчастини | INF 25.0311 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Ceed |
| Серія | CEE'D (ED) 2006-2012 |
| Сумісність | Hyundai i30 CW (FD) 2007-2012, Kia cee'd SW (ED) 2007-2012, Hyundai i30 (FD) 2007-2011, Kia Cerato (TD) 2009-, Kia Soul (AM) 2009-, Kia Venga (YN) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
