Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Комплект - 2 гідроопори передніх важелів BMW 3 E46
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Комплект - 2 гідроопори передніх важелів BMW 3 E46
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Autlog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | FT1840 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 3 (E46) 1998-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137,40 ₴

