Інтернет-магазин BoostAuto пропонує нові запчастини на іноземні марки автомобілів Volkswagen, Audi, Seat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Opel ... Наші менеджера підходять з усією уважністю до клієнта намагаючись знайти оптимальний варіант з хороших якісних аналогів за доступною ціною . У нашому Інтернет-магазині представлені товари надійних брендів , які себе вже зарекомендували на світовому ринку автозапчастин. Великий асортимент запчастин в наявності та під замовлення .
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик натяжний ременя ГРМ Seat Cordoba / Ibiza 1.6 / VW Polo 1.4
Замовляючи у нас ми гарантуємо :
1. Швидку комунікацію .
2.Актуальне наявність та ціну .
3. Відправлення у день замовлення .
В даному оголошенні вам представлено :Ролик натяжний ременя ГРМ Seat Cordoba / Ibiza 1.6 / VW Polo 1.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autlog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | RT1688 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Caddy, Lupo, Polo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CORDOBA (6L2) 2002-2009 |
| Сумісність | Seat IBIZA IV (6L1) 2002-2009, Volkswagen POLO (6N2) 1999-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,75 ₴

