-25%

Сальник розподільного валу / колінвалу 32x47x10 VW Passat / Golf / Jetta / Vento
58 ₴
43,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068103085Q
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу / колінвалу 32x47x10 VW Passat / Golf / Jetta / Vento
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Код запчастини | 068103085Q |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,50 ₴
